۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷

تزریق چربی

مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ ۰ دیدگاه

تزریق چربی

http://flywind.com.br/bakester/6166 تزریق چربی : همه ما می دانیم که انسان ها عاشق زیبایی هستند، اما خانم ها بیش از آقایان از وجود این زیبایی لذت می برند.

tadalafil cost australia جوانسازی پوست با تزریق چربی یکی از مواردی است که این روز ها مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته است.

http://www.ecoshelta.com/?kampys=a-online-forex-trading&9a7=90 پس از ورود به عرصه میان سالی خطوطی بر روی پوست پدیدار می شوند که روش های بسیاری برای برطرف کردن آن وجود دارد که بهترین و ایده آل ترین آن تزریق چربی می باشد.

source url

kostenlose dating nummer در روش تزریق چربی ( که تزریق چربی را به عنوان پیوند چربی نیز می شناسند)، چربی از نواحی دیگر بدن خود فرد برداشته می شود و به محل مورد نظر انتقال پیدا می کند، این امر یکی از مزایای انجام تزریق چربی می باشد.

source link  

strategie opzioni binarie topoption وجود همین ویژگی است که برای استفاده از این روش زیبایی خطری شما عزیزان را تحدید نمی کند.

vertige d une rencontre dvdrip  

http://www.thinkmaya.com/?tyioer=rencontre-femme-tunisie-par-telephone&7d6=4e به عنوان مثال برای برطرف کردن چین و چروک هایی که بر روی پیشانی شما عزیزان قرار دارد، مقداری از چربی مناطق دیگر مانند شکم استفاده می شود و در نهایت پوستی جوان و صاف برای شما به ارمغان می آورد.

les sites de rencontres franГ§ais  

femme a rencontrer  

3T Turian intervallo opzioni binarie Srl. La 3T Turian Trading Team distribuisce ufficialmente i bearing isolators di Inpro-Seal in Italia. 3T Turian Trading Team مراحل تزریق چربی

 

در ابتدا، چربی از محل مورد نظر برداشته می شود.

در مرحله دوم، در چربی خارج شده فرآیند جداسازی انجام می شود.

سپس مرحله تزریق چربی انجام می شود.

 

مرحله دوم تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

 

برای تزریق چربی تنها به سلول چربی نیاز است و به دیگر موادی که به چربی چسبیده اند نیازی نمی باشد، به همین دلیل سلول های چربی را از مواد دیگر جدا می کنند که برای انجام این امر از دستگاهی به نام سانتریفیوژ استفاده می شود.

 

این دستگاه با تولید سرعت بسیار موجب ایجاد نیروی گریز از مرکز می شود که این نیرو چربی های خالص را از ناخالص جدا و آن ها را برای تزریق چربی آماده می کند.

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

 

پس از این تزریق امکان ورم و کبودی بر روی پوست تان وجود دارد که با رعایت مراقبت های لازم برطرف می شوند.

بهتر است در سه روز ابتدایی در محل هایی که تزریق انجام شده است از کیسه یخ استفاده کنید.

مراقب باشید تا هنگام استراحت بر روی صورت خود نخوابید.

در روز های ابتدایی از انجام فعالیت های سنگین پرهیز کنید.

مراقبت های بسیاری پس از تزریق چربی وجود دارند که در مقالات بعدی به صورت کامل درباره آن ها توضیح خواهیم داد.

 

ماندگاری چربی تزریق شده

 

ماندگاری این فرآیند درمانی به تخصص و تجربه و تبحر متخصص زیبایی بستگی دارد.

 

همین امر است که ما همیشه به شما عزیزان توصیه می کنیم در انتخاب پزشک متخصص و مرکز زیبایی جهت انجام این فرآیند های زیبایی، بسیار دقت کنید.

 

رعایت مراقبت های پس از تزریق چربی از مواردی می باشد که در ماندگاری آن می گذارد، هرچه مواردی که پزشک متخصص پس از این تزریق به اطلاع شما عزیزان می رساند را دقیق تر رعایت کنید ماندگاری این روش زیبایی نیز افزایش پیدا می کند.

دکتر ارمغان تهامی

کلیه خدمات زیبایی و انجام جراحی های پیکرتراشی و لاغری

تزریق چربی – لیپوماتیک – آبدومینوپلاستی